O MNIE


   

      AGNIESZKA TOKARZ  
         
      położna  
Certyfikowany Doradca Laktacyjny
logopeda kliniczny
instruktor masażu Shantala
instruktor metody NPR
 
         
   
   

Jestem położną, Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym (CDL 579 / 2016)  i logopedą klinicznym. Ukończyłam studia położnicze na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego  w Poznaniu, specjalistyczne szkolenie z zakresu poradnictwa laktacyjnego -  „Problemy w Laktacji” w Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie oraz podyplomowe studia z  logopedii klinicznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.  Ponadto jestem dyplomowanym instruktorem masażu Shantala.

Doświadczenie zawodowe zdobywam w pracy na z noworodkami i ich rodzinami na Klinicznym Oddziale Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze, gdzie dbam o to by chore noworodki miały jak najlepszy start „żywieniowy”.  Towarzyszę matkom i ich dzieciom na drodze w osiągnięciu celu jakim jest wyłączne karmienie piersią. Swoją pracą wspomagam również działalność Banku Mleka, który służy tym dzieciom, które czasowo lub stale nie mogą być karmione mlekiem własnej mamy. Dodatkowo jestem położną środowiskowo – rodzinną w Przychodni Lekarskiej PANACEUM w Świdnicy / k. Zielonej Góry oraz prowadzę prywatny gabinet terapeutyczny.

Moją pasją jest edukacja zdrowotna. Jestem nauczycielem metod rozpoznawania płodności, instruktorem metody objawowo – termicznej podwójnego sprawdzenia. Od lat organizuję warsztaty edukacyjne z zakresu zdrowia prokreacyjnego, karmienia naturalnego i rodzicielstwa bliskości. Prowadziłam warsztaty  „Chcę być rodzicem”, „Miłość w stylu EKO”, „Miłość w stylu EKO po porodzie” ,  „Karmienie piersią na dobry początek”, „Karmię rok i ci dalej?”.