O MNIE


   

      AGNIESZKA TOKARZ  
         
      położna
logopeda kliniczny
Certyfikowany Doradca Laktacyjny
instruktor masażu Shantala
 
         
   
   

Jestem położną, Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym (CDL 579 / 2016)  i logopedą klinicznym. Ukończyłam studia położnicze na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego  w Poznaniu, specjalistyczne szkolenie z zakresu poradnictwa laktacyjnego -  „Problemy w Laktacji” w Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie oraz podyplomowe studia z  logopedii klinicznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.  Ponad to jestem dyplomowanym instruktorem masażu Shantala. W swojej pracy koncentruję się na wspomaganiu rozwoju  niemowląt i małych dzieci, również  tych z grupy ryzyka zaburzeń rozwojowych np. wcześniaków.  Specjalizuję się we wczesnej interwencji logopedycznej.  Towarzyszę dzieciom i ich rodzicom w  problemach laktacyjnych, trudnościach w karmieniu oraz rozwoju mowy i komunikacji.

Na co dzień jestem logopedą w Ośrodku Wczesnej Diagnostyki i Rehabilitacji ATOS  w Zielonej Górze oraz położną środowiskowo – rodzinną w Przychodni Lekarskiej Panaceum w Świdnicy k/ Zielonej Góry. Ponad to prowadzę prywatny gabinet terapeutyczny, gdzie konsultuję dzieci, wymagające kompleksowej pomocy zarówno położnej – Doradcy Laktacyjnego,  jak i logopedy. Swoją pracą wspieram również dzieci w Prywatnym Żłobku „Akuku” w Zielonej Górze/ Łężycy.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując 12 lat  jako położna i  Doradca Laktacyjny na Klinicznym Oddziale Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. Współtworzyłam również Regionalny Banku Mleka w Zielonej Górze. Moją pasją jest edukacja zdrowotna. Jestem nauczycielem metod rozpoznawania płodności, instruktorem metody objawowo – termicznej podwójnego sprawdzenia. Od lat organizuję warsztaty edukacyjne z zakresu zdrowia prokreacyjnego, karmienia naturalnego i rodzicielstwa bliskości. Prowadziłam warsztaty  „Chcę być rodzicem”, „Miłość w stylu EKO”, „Miłość w stylu EKO po porodzie” ,  „Karmienie piersią na dobry początek”, „Karmię rok i ci dalej?”, „Karmienie to nie tylko żywienie”.

Nieustannie się dokształcam. Poszukuję coraz to nowych dróg, aby lepiej pomagać i wspierać rodziny w osiąganiu ich celów.

 
 

Please publish modules in offcanvas position.