O MNIE


    

 

 

   AGNIESZKA TOKARZ

  położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny

    instruktor masażu Shantala

    instruktor metody NPR

                       

 

 
                            
   
 
   

Jestem położna, absolwentką studiów położniczych na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego  w Poznaniu.

Ukończyłam specjalistyczne szkolenie laktacyjne „Problemy w Laktacji” w Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł

Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego   - lista doradców laktacyjnych w Polsce

Jestem instruktorem masażu Shantala - lista instruktorów Polskiej Szkoły Masażu Shantala

Od 10 lat zdobywam doświadczenie w pracy z noworodkami i ich rodzinami.  Pracuję w Klinicznym Oddziale Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze jako położna i doradca laktacyjny, gdzie dbam o to by jak największa ilość dzieci z problemami zdrowotnymi, głównie wcześniaki,  była żywiona mlekiem mamy i była karmiona piersią.

Ponadto jestem położną środowiskowo – rodzinną w Przychodni Lekarskiej PANACEUM w Świdnicy k/Zielonej Góry.

Zajmuję się również edukacją zdrowotną. Jestem nauczycielem metod rozpoznawania płodności, instruktorem metody objawowo – termicznej podwójnego sprawdzenia. Obecnie pełnię funkcję prezesa Oddziału Lubuskiego Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny i jestem członkiem komisji szkoleniowej PSNNPR. Organizuję szkolenia dla przyszłych nauczycieli, szkolę doradców życia rodzinnego.


Od lat zajmuję organizacją warsztatów edukacyjnych. Byłam jednym z pomysłodawców i prowadzących   warsztatów „Chcę być rodzicem”, „Miłość w stylu EKO”, „Miłość w stylu EKO po porodzie”, aktywnie uczestniczyłam w wielu konferencjach na rzecz promocji zdrowia prokreacyjnego i  karmienia naturalnego oraz rodzicielstwa bliskości.

 
 
             
 
 

Please publish modules in offcanvas position.