O MNIE


AGNIESZKA TOKARZ  
   
położna  
   
Certyfikowany Doradca Laktacyjny
   
instruktor masażu Shantala 
   
instruktor metody NPR

 


Jestem położna, absolwentką studiów położniczych na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego  w Poznaniu.

Ukończyłam specjalistyczne szkolenie laktacyjne „Problemy w Laktacji” w Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie, gdzie uzyskałam tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego   - lista doradców laktacyjnych w Polsce

Jestem instruktorem masażu Shantala -lista instruktorów Polskiej Szkoły Masażu Shantala

Od 10 lat zdobywam doświadczenie w pracy z noworodkami i ich rodzinami. Pracuję w Klinicznym Oddziale Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze jako położna i doradca laktacyjny, gdzie dbam o to by jak największa ilość dzieci z problemami zdrowotnymi, głównie wcześniaki,  była żywiona mlekiem mamy i była karmiona piersią.

Ponadto jestem położną środowiskowo – rodzinną w Przychodni Lekarskiej PANACEUM w Świdnicy k/Zielonej Góry.

Zajmuję się również edukacją zdrowotną. Jestem nauczycielem metod rozpoznawania płodności, instruktorem metody objawowo – termicznej podwójnego sprawdzenia.

Obecnie pełnię funkcję prezesa Oddziału Lubuskiego Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny i jestem członkiem komisji szkoleniowej PSNNPR.

Organizuję szkolenia dla przyszłych nauczycieli, szkolę doradców życia rodzinnego.

Od lat zajmuję organizacją warsztatów edukacyjnych.

Byłam jednym z pomysłodawców i prowadzących warsztatów „Chcę być rodzicem”, „Miłość w stylu EKO”, „Miłość w stylu EKO po porodzie”, aktywnie uczestniczyłam w wielu konferencjach na rzecz promocji zdrowia prokreacyjnego i  karmienia naturalnego oraz rodzicielstwa bliskości.